Kulhánek  Szirti  Prousek L.  Horna

Průcha  Pešat L.  Jiříkovský  Mihálik

Miček J.                 Tomeš

Střídali: Kavan D.,Bajzik

Jako na houpačce zatím vypadají výkony áčka. Zatímco si družina trenéra Vládi Mařase v sobotu nedokázala poradit s Malou Skálou,hrající B-třídu, v úterý nečekaně zvítězila na umělce v Břízkách proti divizním Semilům 2:1.

Utkání mělo v první půli kvalitní tempo a vysoký náboj. Hned ve 4. minutě se mezi dvěma obránci dokonale zorientoval Lukáš Pešat a technickou střelou, za kterou se brankář Semil pouze ohlédl, dal Hamrům pocit jednobrankového náskoku. Semilští vyrovnali stav o 15 minut později po sérii odrazů a zmatků v hamrovské obraně. O výsledku utkání rozhodl s přehledem zahraným trestným kopem Matěj Mihálik, při jehož střele se gólman opět změnil pouze v diváka. Poslední dvacetiminutovka se nesla ve znamení lopotné snahy Semil a organizované obrany Hamrů uvědomujících si prestiž výsledku.